GrilamVienkāršs, ātrs un drošs risinājums

Grila iekurināšana

K-LUMET – ideāls grila iekurs

Aiz loga īstais laiks piknikam...gribas uzcept desiņas jeb iecienīto šašliku...grills jau dārzā ir... bet... bet kā, lai aizdedzināt ogles?

Grila iekurināšana

Vienkāršs, ātrs un drošs

Mēs Jums piedāvājam vislabāko šī jautājuma risinājumu. Bieži vien gadās, ka iekurs nodeg ātri pats, nepaspējot paveikt savu darbu, vai arī aizdedzina tikai daļu no oglēm un pārējām nepietiek karstuma vai vienkārši liek secināt, ka nauda izmesta vējā, bet ar K-Lumet iekuru Jūs aizmirsīsiet par šāda veida problēmām.

Ievietojiet K-Lumet iekuru zem oglēm un aizdedziniet abus degļa galus. Acumirklī ogles sāks liesmot. Aizmirstiet par nepieciešamību iegādāties speciālo šķidrumu (kas ir bīstams bērnu ballītēs), regulāri pārbaudīt vai aizdegās, vei ne.... Kamēr, pateicoties K-Lumet iekuram ogles sāk degt, Jūs varat ar mierīgu sirdi turpināt gatavoties jaukajiem grila svētkiem.

K-LUMET degšanas ilgums - aptuveni 15 minūtes.


K-LUMET izgatavošanas process

Starp citu, Jūsu grila svētki būs arī dabai draudzīgi!!! Jo šā produkta izgatavošanas procesā tiek izmantoti tikai otrreiz pāstrādājamie materiāli: koka atgriezumi, tualetes papīra/virtuves dvieļu kartona ruļļi un lietotu sveču vasks. Degšanas laikā K-Lumet iekurs neizdala nēkadas ķīmiskās vielas, kas kaitētu apkārtējai videi.

Izmēģiniet šo vienkārši pielietojamo un dabai draudzīgo iekuru un nenožēlosiet. Tagad to var iegādāties, zvanot +371-6718-9825 jeb arī online-veikalā šeit!

Ja Jūs un Jūsu draugi vēlaties un varat atbalstīt cilvēkus ar īpašām vajadzībām, kā arī atkārtoti pārstrādājamo produktu programmu, mēs labprāt pieņemsim Jūsu atbalstu lietotu tualetes papīru/virtuves dvieļu ruļļu un lietotu sveču atlikumu veidā. Zvaniet +371-6718-9825 vai rakstiet This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..