Rihards Neimanis

Rihards Neimanis

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam eleifend eleifend adipiscing.

Website URL: http://www.gavick.com

Dabai draudzīgs

Published in Our Blog

K-LUMET ir ekoloģiski tīrs – tiek izmantoti TIKAI atkārtoti pārstrādājamie materiāli:

  • Atgriezumi no kokapstrādes uzņēmumiem;
  • Lietoti tualetes papīra/virtuves dvieļu rullīši;
  • Lietotu sveču vasks.

Ja Jūs un Jūsu draugi vēlaties un varat atbalstīt cilvēkus ar īpašām vajadzībām, kā arī atkārtoti pārstrādājamo produktu programmu, mēs labprāt pieņemsim Jūsu atbalstu lietotu tualetes papīru/virtuves dvieļu ruļļu un lietotu sveču atlikumu veidā. Zvaniet +371-6718-9825 vai rakstiet This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Read more...

Kamīnam

Published in Our Blog

Vai bieži Jums nākas saskarties ar to, ka ātri un viegli neizdodas iekurt kamīnu vai grilu? Vispirms jāsameklē un jāsaskalda malka, tad skaliņus nepieciešams atbilstoši sakārtot un atliek tik cerēt, ka uguns aizdegsiem no pirmā mēģinājuma.

Read more...

Grilam

Published in Our Blog

Grila iekurināšana

K-LUMET – ideāls grila iekurs

Aiz loga īstais laiks piknikam...gribas uzcept desiņas jeb iecienīto šašliku...grills jau dārzā ir... bet... bet kā, lai aizdedzināt ogles?

Grila iekurināšana

Vienkāršs, ātrs un drošs

Mēs Jums piedāvājam vislabāko šī jautājuma risinājumu. Bieži vien gadās, ka iekurs nodeg ātri pats, nepaspējot paveikt savu darbu, vai arī aizdedzina tikai daļu no oglēm un pārējām nepietiek karstuma vai vienkārši liek secināt, ka nauda izmesta vējā, bet ar K-LUMET iekuru Jūs aizmirsīsiet par šāda veida problēmām.

Ievietojiet K-LUMET iekuru zem oglēm un aizdedziniet abus degļa galus. Acumirklī ogles sāks liesmot. Aizmirstiet par nepieciešamību iegādāties speciālo šķidrumu (kas ir bīstams bērnu ballītēs), regulāri pārbaudīt vai aizdegās, vei ne.... Kamēr, pateicoties K-LUMET iekuram ogles sāk degt, Jūs varat ar mierīgu sirdi turpināt gatavoties jaukajiem grila svētkiem.

K-LUMET degšanas ilgums - aptuveni 15 minūtes.

Read more...

Iepakojums

Published in Our Blog

K-LUMET iespējams iegādāties:

  • Gofrokaste (20 kastītes pa 16 gab) – K-Lumet faniem.
  • 16 gab. iepakojumā – K-LUMET cienītājiem un tiem, kas vēlas par tādiem kļūt;
  • 3 gab. iepakojumā – ideāls reklāmas suvenīrs, biznesprezents, pārsteigums vai arī bonusa dāvaniņa klientiem/draugiem/paziņām/kolēģiem/partneriem. Iepakojumā ir paredzēta vieta sešiem kamīna sērkociņiem un nodalījums Jūsu vizītkartei.

Izmēģiniet šo vienkārši pielietojamo un dabai draudzīgo iekuru un nenožēlosiet.

Tagad to var iegādāties šeit (un aiziet uz online veikalu),jeb arī zvanot +371-6718-9825 vai rakstot This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.!

 

Read more...
Subscribe to this RSS feed